Obserwatorzy

wtorek, 11 marca 2014

Urodzinowo - torcikowo :)

Wczoraj swoje urodziny obchodziła moja koleżanka. Postanowiłam zrobić jej niespodziankę w postaci tortu :) A że jest maniaczką butów ;) wymyśliłam tort w kształcie prostokątnego pudełka na którym dumnie stoi bucik na szpilce :)
Oto ten właśnie tort... jest w całości jadalny :)Bucik zrobiony w całości z masy cukrowej :)
Z wielką perfekcją i dbałością o najmniejszy detal. Masa jest imitacją skóry, nawet zostało odwzorowane każde przeszycie!Torcik robiła Iza z "Tortowych Kreacji"
Tu znajduje się link do facebooka
Zapraszam do galerii gdzie można popodziwiać inne równie piękne słodkości :)Niespodzianka dla jubilata gwarantowana!


Tort zrobiony z pieczonego własnoręcznie przez wykonawczynię biszkopta, przełożony dwoma warstwami bitej śmietany. Aż mi ślinka cieknie patrząc na te fotki :P


Nie czekałam na łyżeczkę tylko ugryzłam prosto z talerza :) :) :)

Dwa tygodnie po koloryzacji...


Dziś pościk o moich włosach :) A dokładnie o tym jak wygląda ich kolor po dwóch tygodniach od farbowania.


Ponieważ myję włosy co dzień widać, że kolorki na grzywce nie są już tak intensywne jakie miałam na samym początku.Najbardziej "wyprał" się kolor rudy a turkus zmienia się w trawiastą zieleń.Granatowa poświata na reszcie włosów jest ciągle widoczna.

Najbardziej ubolewam nad tym, że makijaż oka musiałam ograniczyć do stonowanych kolorów. Ewentualnie daję niewielki akcent na dolnej powiece. W odstawkę odeszły moje ulubione zielenie i fiolety :( Gdyż pomalowana nimi cała górna powieka "zlewa" się z kolorową grzywką :(

Nie mogę się doczekać jak zielenie całkiem zmyją się z grzywki i wtedy pokombinuję coś z samymi rudościami na przodzie :)

A u Was jakieś zmiany image na wiosnę???