Obserwatorzy

poniedziałek, 27 stycznia 2014

Brąz mat look ;)

Dziś coś całkiem z innej beczki. Makijaż oka w matowym brązie z delikatnym cieniowaniem. Bardzo modny ostatnimi czasy wśród zagranicznych blogerek makijażowych. Co prawda nie jest to oko w moim stylu ale być może którejś z Was przypadnie do gustu.
Makijaż bardzo prosty w wykonaniu. Potrzebujemy jedynie dwóch matowych cieni: brązowego i czarnego oraz jednego pędzla do rozcierania, w tym przypadku użyłam #217 z MAC. Tusz do rzęs i finito :)

Zapach, który zawładnął mną od pierwszego powąchania...Jego premiera odbyła się latem 2013r i już sama nazwa wskazuje, że charakteryzuje się słodkością.  DELICE - nowa odsłona z serii Addict od Diora! 

W skład wchodzą nuty:
głowy - żurawina (którą czuć najmocniej)
serca - jaśmin egipski i indyjski, ylang-ylang
bazy - białe piżmo

Zapach zupełnie nie podobny do starszych członków z rodziny Adictów. Kwiatowo-owocowy, nienachalny, cudny, dziewczęcy, zalotny, trwały. W swojej słodyczy wyważony, przyciągający i elegancki. Trzyma się blisko skóry, ale na pewno nie jest to zapach z tzw. "ogonem". Raczej wyczuwalny z bliższej odległości. Według mnie zdecydowanie na dzień niż na wieczorne wyjścia. Zapach bardziej na chłodniejsze dni, gdyż na lato może być za słodki.