Obserwatorzy

piątek, 9 maja 2014

~ Zoeva Classic Eye Set Zestaw 6 pędzli w etui ~


Witajcie.

Dziś post pędzelkowy ;) 
A dokładnie chciałam Wam przedstawić rodzinkę sześciu pędzli do makijażu oczu niemieckiej marki Zoeva, która mnie totalnie uwiodła swoimi produktami. Świetna jakość (porównywalna według mnie do produktów firmy MAC) za na prawdę rozsądną cenę. Zakupu dokonałam jak zawsze na stronie www.mintishop.pl Takim zestawem jesteśmy w stanie zrobić pełny makijaż oka i brwi. 


- Fine Liner 315 - Pędzel do malowania kreski na powiece. Odpowiedni kształt umożliwia stworzenie linii o różnej długości i grubości. Długość rączki 15,7 cm, włosia 0,5 cm, średnica włosia 0,2 cm. (NYLON) 


 - Wing Liner 317 - Pędzel do nakładania eyelinera w żelu i kremie jak również do stylizacji brwi. Długość rączki 15,3 cm, włosia 0,4-0,8 cm. (NYLON) 

- Soft Definer 227 - miękki pędzel do rozcierania i mieszania zarówno cieni, jak i pigmentów. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,2 cm. (WŁOSIE KOZY)  - Smoky Shader 234 - Pędzel do nakładania, rozcierania cieni typowo do wykonywania makijażu typu „Smokey Eye” Długość rączki 14,3 cm, włosia 1 cm. (WŁOSIE KOZY). 


 - Petit Crease 231 - Pędzel do cieniowania, rozcierania cieni w załamaniu powieki. Długość rączki 14,5 cm, włosia 1,5 cm, średnica włosia 0,7 cm. (WŁOSIE KOZY)- Pędzel 322 - Brow Line idealnie nadaje się do wykonywania makijażu brwi. Polecany do nakładania kosmetyków płynnych i sypkich pod i nad łukiem brwiowym.
Długość rączki 16 cm, włosia 0,3 - 0,6 cm. (TAKLON)


 Za cenę 150zł otrzymujemy oprócz pędzli piękną, czarną kosmetyczkę (z której się strasznie cieszę) i ochronny woreczek. Aaa zapomniałam o cukierasach :P te dwie "krówki" też są dołączone do zestawu :)