Obserwatorzy

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Różowo mi...

Za oknem szaro-buro więc postanowiłam rzucić sobie na oczko trochę kolorów. Różowy makijaż kojarzy się zazwyczaj z przesłodzoną tandetą. A wystarczy trochę go podrasować żeby wyglądał elegancko. Ja w tym celu użyłam odcieni różu, purpury i czerni.





Krok po kroku:

Krok 1 - całą powiekę ruchomą malujemy czarną kredką, którą rozcieramy palcem dla stworzenia bazy. Obrysowywujemy nią również całe oko dookoła tuż przy linii rzęs. 
Krok 2 - w zewnętrznym kąciku i w załamaniu nakładamy kolistymi ruchami pędzelkiem do rozcierania brązowy cień. Krok 3 - na środek powieki purpurę z drobinką brokatu 
Krok 4 - w wewnętrzny kącik opalizujący róż. 
Krok 5 - dolną powiekę podkreślamy fioletem.
Krok 6 - tuszujemy rzęsy i gotowe :)




Paznokcie w kolorze nude

Lakier Barry M w kolorze Nude...

Od dłuższego czasu chodził za mną lakier w kolorze beżu z połyskiem i znalazłam właśnie taki odcień jaki sobie wymarzyłam na www.mintishop.pl z angielskiej firmy Barry M (klik). Co mnie zszokowało to trwałość lakieru ponieważ na moich paznokciach trzyma się równy tydzień! Nie odpryskuje ani nie ściera się pomimo że ciągle coś robię. Schnie ekspresowo a dwie warstwy wystarczą do równomiernego pokrycia kolorem płytki paznokcia.


Wzorek na palcu serdecznym namalowałam lakierami z cienkim pędzelkiem firmy Golden Rose.