Obserwatorzy

piątek, 13 grudnia 2013

Sypki pigment do powiek czyli Inglot AMC


Pigmenty zapakowane są w poręczne, solidnie wykonane słoiczki ale bez żadnej osłonki więc trzeba uważać żeby nie wysypać zawartości podczas odkręcania. Zastosowanie pigmentu jest takie samo jak cienia do powiek, można nakładać na sucho jak i na mokro. Zakupiłam kolor nr 85 jest to brąz wpadający w bordo z zieloną poświatą, odpowiednik pigmentu firmy Mac - blue brown. Nie mam zastrzeżeń co do trwałości ponieważ trzyma się cały dzień, (nie stosuje żadnych baz) a kolor się nie utlenia. 
Pigmentacja jest rewelacyjna, niewielką ilością pokryjemy całą powiekę a luminooptyczne drobinki pięknie rozświetlą oko. Niestety trzeba uważać z osypywaniem się pigmentu podczas aplikacji i to chyba jedyny minus tego produktu. Za to efekt końcowy jest nieziemski. Zobaczcie sami :)
Na pewno jeszcze nie raz pojawi się ten pigment w moich makijażach :) A jak Wam się podoba?


Derma Color Fixing Spray - Kryolan czyli mejkap "nie do zdarcia" :)

  Szybki wpisik o tym co dziś pojawiło się w moim kufrze mianowicie spray, który każda "mejkapistka" powinna posiadać. Jest to cudo utrwalające makijaż niemieckiej marki Kryolan, produkującej kosmetyki przeznaczone do wizażu i charakteryzacji. Spray powoduje, że makijaż staje się wodoodporny, a skóra nie tłuści się i pozostaje matowa na długi czas. Idealny na szczególne wyjścia, kiedy chcemy żeby makijaż trzymał się i nie wycierał. Świeżo psiknięte na rękę:

 A tutaj po 5 minutach:Powłoka jaką stworzył fixer nie jest klejąca a w dotyku jakby lekko "gumowa". Nie czułam żeby pojawiło się pieczenie czy uczucie ściągającej skóry. Sądzę, że produkt przydatny i godny polecenia.